• KARNEVAL

• Karneval, karneval, poďme sa zabávať. Všetci sa zabavíme, na......sa premeníme. V duchu tohto hesla v stredu 31.1.2024 ráno do tried prichádzali princezné, Harry Potterovia, víly, zajkovia, bájne bytosti. Vyhodnotenie polročných výsledkov, odovzdanie výpisov z vysvedčení vystriedala karnevalová zábava. Nedočkavé deti, plné očakávania, pestré masky, výborná atmosféra sĺubovali bohaté zážitky. Prehliadku masiek doplnili zábavné súťaže, veselá hudba a tanec. Porota, zložená z pedagogických a nepedagogických zamestnancov školy, rodičov a starých rodičov, mala veľmi ťažkú úlohu.Hodnotili nápaditosť, originalitu a veru bolo z čoho vyberať. Spomedzi 50 masiek bolo 11 odmenených vecnými cenami a diplomami. Na masky, ktoré sa neumiestnili čakala sladká odmena. Po odmaskovaní všetkých potešilo sladké drobné pečivo a čaj.

• Všetkovedko

• Dnes, na polročné vysvedčenie, dostali žiaci našej školy diplomy a darčeky za účasť vo vedomostnej súťaži Všetkovedko. 28.11.2023 v súboji o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími súťažili všetci prváci a 4 druháci. Titul Všetkovedko získalo 5 prvákov a 1 druhák. Ostatní získali titul Všetkovedkov učeň. No a všetci dostali za odmenu darček: šatku alebo prívesok na kľúče a ceruzku s pomenovaním Talentída.