• MDD

• Dnešný Medzinárodný deň detí sa v našej základnej škole niesol v duchu spolupráce s materskou školou. Naši  starší žiaci si pripravili pre škôlkarov a prváčikov rôzne zábavné aktivity. Deti plnili osem úloh. Za každú splnenú úlohu získali pečiatku a na konci sladkú odmenu. Pani kuchárky sa postarali o pitný režim. Na záver sme si spoločne zatancovali na pieseň Gummy Bear.

• Škola v prírode Donovaly

• V dňoch 29.5.2023 - 2.6.2023 sa 24 žiaci 2.,3. a 4. ročníka zúčastnili v Škole prírody na Donovaloch. Našli si množstvo kamarátov, obľúbili si svojich animátorov. Boli zaradení do ,,Červeného kráľovstva", vyberali si kráľovské remeslá : lukostrelba, šípky, futbal, hokej, maľovanie, vyrábanie šperkov, kreatívna tvorba, koníky, divadlo, tanec, iné športy,.....Zaujímavé boli večerné programy - korunovácia, talentmánia, tipovačka, diskotéky. Deň detí sme oslávili turistikou na Novú hoľu a návštevou rozprávkových Habakúk.

• Deň matiek

• Druhá májová nedeľa je už tradične venovaná mamám a starým mamám. Predškoláci a žiaci našej ZŠ s MŠ si ako prejav lásky k svojim mamám pod vedením svojich pedagógov pripravili kytičku uvitú z piesní, básní, tancov a pekne zahrali na hudobných nástrojoch. Ďakujeme Vám mamičky!

• Školské kolo Slávik Slovenska 2023

• V utorok, 2.5.2023, sa konalo školské kolo Slávik Slovenska v speve ľudových piesní. Víťazi sú:

1.miesto: Jennifer Vavrová, 4.r.,

2.miesto: Eliška Halušová, 4.r.,

3.miesto: Ivanka Fabryová, 3.r.

Ďakujeme všetkým za účasť, pekný spev, príjemnú atmosféru a víťazom srdečne blahoželáme.