• Zápis do 1. ročníka

• K zápisu prišlo 12 detí, z toho 7 chlapcov a 5 dievčat. Pani učiteľkám predviedli, čo všetko sa v materskej škole naučili. Na pamiatku si odniesli pamätný list, medailu a malý darček. Tešíme sa na stretnutie v 1. ročníku.

• Všetko za minútu

• V piatok, 24.2.2023, sa štvrtáci zúčastnili na telovýchovnej akcii Všetko za minútu, ktorá sa konala v Základnej škole Diviaky nad Nitricou. Žiaci boli pozvaní, aby ako budúci piataci tejto školy spoznali jej prostredie a pracovnú atmosféru. Súťažiaci tvorili zmiešané družstvá od najmladších žiakov po najstarších. Za našu triedu súťažili: Janka Krausková, Nellka Pastieriková, Samko Vrecko, Sárinka Chrenková a Zuzka Vavrová. Akcia sa konala posledný deň pred jarnými prázdninami a tak si žiaci vychutnali blížiacu sa radosť. Pozrite si fotky.

• Školské kolo Hviezdoslavov Kubín

• Vo štvrtok, 23.2.2023, sa konalo školské kolo v recitačnej súťaži Hviezdoslavov Kubín.

V poézii sa umiestnili:

1. miesto Sofia Lomnická

2. miesto Lea Krausková

3. miesto Ľuboš Kováč, Martin Oršula.

V próze sa umiestnili:

1. miesto Eliška Halušová

2. miesto Jennifer Vavrová

3. miesto Sára Chrenková, Peter Mišeje.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za krásny prednes a víťazom blahoželáme.