• Rozprávka O troch grošoch

• Dnes, 27.10.2023, nám prišli zahrať herci z bratislavského divadla Oskar rozprávku O troch grošoch. Moderne spracovaný dej nás zaujal a deti hercov odmenili silným potleskom.

• Financie a deti

• V pondelok, 23.10.2023, sa konala pre žiakov našej školy prezentácia VÚB banky: Finančné vzdelávanie. Pani Žiaková (mamička Sabínky) sa zhovárala s deťmi o šetrení peňazí a o finančnom plánovaní.

• Október - Mesiac úcty k starším

• V piatok, 20.10. 2023, sme si uctili našich starkých a starké. Aj naši žiaci prispeli pekným kultúrnym programom a poďakovali naším starým mamám a starým otcom za ich lásku a starostivosť.

• Záložka do knihy spája školy

• Aj tento školský rok sa naša škola zapojila do projektu ,,Záložka do knihy spája školy". V mesiaci október sa každá trieda venovala čítaniu kníh, ktoré vo štvrtok 19.10. odprezentovali pred ostatnými žiakmi z celej školy. Staršie ročníky nám aj prečítali úryvok z knihy a žiaci prvého ročníka zarecitovali krátke básničky. Následne sme vytvárali záložky, ktoré tento rok poputujú do ZŠ A. Baráka v Lovosiciach v ČR.