• Deň Zeme

• Celý tento týždeň sa niesol v duchu aktivít pre Deň Zeme /22.4./. Žiaci upratovali, zbierali odpadky, riešili didaktické úlohy s touto tematikou, na VYV robili práce na tému Deň Zeme.  V piatok, 21.4.2023, boli štvrtáci na dvojhodinovej vychádzke ku Dňu Zeme. Za úlohu mali nafotiť hmyz a voľne kvitnúce rastliny. Na poslednej hodine si na internete overovali vedomosti o triedení odpadu a zisťovali za svoju rodinu uhlíkovú stopu. Odporúčané stránky: envipak.sk ( v dolnej časti stránky je zoznam  online vzdelávanie: testy) a iep.sk/kalkulacka. Vyskúšate sa aj Vy?

• Deň otvorených dverí 2023

• Dňa 14.4.2023 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Privítali sme rodičov našich žiakov, ktorí sa mohli zúčastniť na vyučovacom procese. Na ochutnávku školských nátierok sponzorsky prispela COOP Jednota Prievidza.

• Veľkonočné trhy

• Dňa 03.04.2023 sa na dolnej chodbe základnej školy od 13,00 hod. do 16,00 hod. uskutočnili Veľkonočné trhy. Všetci boli srdečne vítaní.