• O nás

•

Materská škola " Zvedavá včielka" je materskou školou, ktorá rozvíja deti v oblastiach kognitívnej, psychosomatickej, emocionálnej. Prostredníctvom využívania vhodných metód a prostriedkov, vedieme deti k lepšiemu pochopeniu sveta ako takého.

Profilácia MŠ - environmentálna výchova, predčitateľská gramotnosť, ľudové zvyky a tradície, pohyb a zdravie.

• PEDAGOGICKÍ A NEPEDAGOGICKÍ ZAMESTNANCI

ZÁSTUPKYŇA ZŠ S MŠ PRE MŠ - Z. Bieliková

TRIEDA PÚPAVY - triedna uč. Mgr. A.Grambličková, S. Oršulová

TRIEDA SEDMOKRÁSKY - triedna učiteľka Z. Bieliková, E. Jurenková

TRIEDA ZVONČEKY - triedna učiteľka PaedDr. S. Štrbáková, D. Paprancová

PREVÁDZKOVÝ ZAMESTNANEC - M. Tkáčová

• VÍZIA MATERSKEJ ŠKOLY
          •

Chceme byť materskou školou, ktorá rozvíja potenciál každého dieťaťa. Zamerať sa na kvalitu predprimárneho vzdelávania. Poskytnúť deťom v zariadení pocit bezpečia, radosti z hier a činností.

• POSLANIE MATERSKEJ ŠKOLY
          •

Poslaním materskej školy je, hľadať cesty aktívnej sebarealizácie, s dôrazom na ich psychické a fyzické zdravie. Viesť deti k pozitívnemu vzťahu k sebe, k ľuďom k svetu.

• PREVÁDZKA MATERSKEJ ŠKOLY
          •

Prevádzka MŠ je otvorená v čase od 6.00 - 16.15hod.