• Milí rodičia a priatelia

• ZŠ s MŠ Diviacka Nová Ves,  dovoľujeme si uchádzať sa o vašu priazeň pri rozhodovaní o venovaní 2% z vašich daní za rok 2023.

Ak  sa rozhodnete pomôcť našej škole aj vy prostredníctvom poukázania vášho podielu zaplatenej dane, prinášame vám návod, čo musíte urobiť, ak ste:

ZAMESTNANEC

Je potrebné, aby ste do 15.2.2024 požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania za rok 2023. Váš zamestnávateľ, ktorý je platiteľom dane, vykoná vaše ročné zúčtovanie a vystaví vám potvrdenie o zaplatení dane, ktoré spolu s vyplneným Vyhlásením o poukázaní sumy do výšky 2% (3%) zaplatenej dane, doručíte do 30.4.2024 na Daňový úrad v mieste svojho bydliska, alebo k nám do školy. 2% z dane poukazujú zamestnanci, 3% z dane môžu poukázať dobrovoľníci, ktorí odpracovali v roku 2023 minimálne 40 dobrovoľníckych hodín.

FYZICKÁ OSOBA

Je potrebné, aby ste vo svojom daňovom priznaní vyhlásili, že suma zodpovedajúca 2%   zaplatenej dane sa má poukázať určenému prijímateľovi.

PRÁVNICKÁ OSOBA

Je potrebné, aby ste vo svojom daňovom priznaní vyhlásili, že suma zodpovedajúca 2% (3%) zaplatenej dane sa má poukázať určenému prijímateľovi.

Prijímateľ:

Meno:               SRRZ - RZ pri Základnej škole s materskou školou

Právna forma:  Občianske združenie

Adresa:             Diviacka Nová Ves 260, 97224

IČO:                  173196170977

Vyhlasenie_na_2%_-_2023.pdf

Vyhlásenie je editovateľné, môžete vyplniť v PC a vytlačiť.

Finančné prostriedky získané v roku 2014 a 2015 sme použili na nákup štyroch klasických drevených tabúľ a dvoch interaktívnych dataprojektorov s príslušenstvom. Finančné prostriedky získané za rok 2016 sme použili na nákup školského nábytku do 1. a 2. ročníka a troch katedier do 1.,2. a 3. ročníka. Finančné prostriedky získané za rok 2017 sme použili na nákup vahadlovej hojdačky a lanovej pyramídy. Finančné prostriedky za rok 2018 sme použili na dostavbu detského ihriska a opravu školskej terasy. Finančné prostriedky za rok 2019 sme použili na nákup a montáž detského kolotoča. Finančné prostriedky za rok 2020, 2021,2022 sme použili na nákup didaktickej techniky.